Évszám   Típus   Modell

Találatok száma: 752 Megjelenítve: 751 - 752
Dakar 2012 - Szalayék a 64. helyen zárták a szakaszt

2012. január 03.
Szalay Balázs a 64. helyen ért célba az autósok versenyében a Dakar-rali hétfői második szakaszán, melyen még korábban ...
Részletek
Szalay BalázsSzalay Balázs a 64. helyen ért célba az autósok versenyében a Dakar-rali hétfői második szakaszán, melyen még korábban a katari Nasszer al-Attijah volt a leggyorsabb.

A magyar csapattól származó információ szerint az etap alatt egyszer egy órára meg kellett állniuk, mert vélhetően az üzemanyag túlforrósodott, később elakadtak egy katlanban, majd a kormányszervó mondta fel a szolgálatot.

A csapat versenykamionja - a Darázsi Zsolt, Hoffmann Péter, Vörös Ferenc trió - a 28. helyen végzett. A másik magyar autós, Sebestyén Sándor a viadal hivatalos honlapja szerint a 117. lett.

További cikkek

Ladával a magyar WTCC futamon
Marad a Ford a WRC-ben
Márciustól nyílt napok a Hungaroringen
Kulcsszavak:

Az új generációs i20 WRC dobogós helyezéssel indította a 2016-os WRC évadot Az új generációs i20 WRC dobogós helyezéssel indította a 2016-os WRC évadot Dakar 2012 - Szalayék a 64. helyen zárták a szakaszt Andreas Mikkelsen, a Škoda pilótája nyerte az Azori Ralit Március 23-24-én Magyarországon forgat Ken Block Március 23-24-én Magyarországon forgat Ken Block Folytatja fizikai felkészülését a BMW Racing Team Toth motorosa Folytatja fizikai felkészülését a BMW Racing Team Toth motorosa ifjabb Tóth János: A második napon dől majd el a verseny, de az elsőn is nagyon észnél kell lenni ifjabb Tóth János: A második napon dől majd el a verseny, de az elsőn is nagyon észnél kell lenni

2012. január 02.
A TMS, a gyári Ladákat versenyeztető csapat, a jövő évi Túraautó VB két fordulóján tervez ...
Részletek
Ladával a magyar WTCC futamonA TMS, a gyári Ladákat versenyeztető csapat, a jövő évi Túraautó VB két fordulóján tervez indulni a Granta Sporttal. A Touring Car Times oldal értesülései szerint a magyar és a portugál futamokon láthatjuk a LADA Granta Sport Super 2000-es verzióját.

A volt WTCC pilóta, Viktor Shapovalov által vezetett csapat szervezi a LADA Granta Kupát Oroszországban, de rajthoz álltak már a WTCC betétversenyeként megrendezett European Production Series futamain, igaz nem mint TMC, hanem régi nevükön, mint Russian Bears Motorsport.

A LADA 2009-ben szerepelt a WTCC-ben előbb a 110-es majd a Priora modellek alapján készült versenyautókkal. A pilóták az orosz Kirill és Viktor Shapovalov illetve a holland Jaap van Lagen voltak, majd az szezon közepén csatlakozott az angol James Thompson. Ez utóbbi nevéhez fűződik a csapat legjobb eredménye is, az olaszországi hétvégén két hatodik helyet szerzett.

A Granta Sport a május 6-i mogyoródi futamon mutatkozik be, majd egy hónappal később, június 3-án Portóban is rajthoz áll.

Ladával a magyar WTCC futamonA WTCC-ben indítandó autó specifikációjáról egyelőre nincs információ. úgy tudjuk, hogy a Granta Cup-ban induló autókban az 1,6-os turbómotor 235 LE-s teljesítményű, 5,6 másodperc alatt gyorsul 0-ról 100 km/h-ra és az autók csúcssebessége 219 km/h.