Találatok száma: 1 Megjelenítve: 1 - 1
1
Magyar győzelem Brnoban

2013. május 07.
Makai György az első futamában ötödik, a második versenyen az első helyen végzett a BMW 325 Challenge csehországi versenyhétvégéjén.
Magyar győzelem BrnobanA hétvégének pályaismeret és csapattársai nélkül nekivágó Makai az időmérő edzésen megszerzett ötödik helyén az első futamban nem tudott javítani és így ötödikként ért célba.

A második futamra leszakadt az ég, Gyuri saját bevallása szerint még a száraz íveket sem igazán ismerte és további nehézségeket jelentett a vizes körülményekhez való alkalmazkodás. Ez az alkalmazkodás viszont gyorsan ment és remekül sikerült!

A második futam fordított rajtrácsának köszönhetően Makai a negyedik helyről rajtolhatott, és remek versenyzéssel az élre állt. A verseny végére jelentős, szinte teljes célegyenesnyi előnnyel szerezte meg a győzelmet!

Ezután várható volt, hogy a technikai ellenőrzés igen alapos és minden apró részletre kiterjedő lesz, és így is történt. Csavarról csavarra átvizsgálták a BMW-t és mivel mindent rendben találtak az eredmény nem változott. Félő ha Makai a jövőben is eredményesen szerepel akkor Őt magát fogják élve boncolni. Az ellenfeleknek nem kell sokat várni a visszavágás lehetőségére, ugyanis a sorozat a WTCC betétfutamaként szerepel május 18-19-én Salzburgban.
Kulcsszavak: autósport, BMW 325 Challenge, gyorsasági, Makai György, Vojna Motorsport, wtcc

Visszahozott bajnoki esélyek SPA-ra a GT4 EB olasz-magyar párosának! Visszahozott bajnoki esélyek SPA-ra a GT4 EB olasz-magyar párosának! Magyar győzelem Brnoban Sébastien Loeb DS3 WRC-vel indul a 2015-ös Monte Carlo ralin Magyar győzelem Brnoban Kínai Nagydíj - Hamilton megállíthatatlan, újabb kettős Mercedes-siker Háromból két DTM-címet az Audi nyert el Háromból két DTM-címet az Audi nyert el Magyar győzelem Brnoban Ausztrál Nagydíj - Rosberg nyerte az idénynyitót