Találatok száma: 1 Megjelenítve: 1 - 1
1
Brno után ismét dobogón Makai György

2013. május 20.
A Salzburgi domboldalon helyet foglaló szépszámú magyar néző örömére, az első futamban megszerzett ötödik helyezés után Makai György a dobogó második fokára állhatott a BMW 325 Challenge Salzburgi futamán.
Brno után ismét dobogón Makai GyörgyA csapat másik két versenyzője közül Laczkó Lehel egy 17. és egy 18. hellyel  zárta a WTCC betétfutama ként megrendezett hétvégét, míg Laczkó Levente az első futamban 20. helyet szerezte meg míg a másodikon sajnos kiesett.

Makai: "Végre egy korrekt sorozat, látszott hogy az első 15 nagyon vigyázott egymásra. Sajnos láttam, hogy törtek autók, de nagyon jó meccs volt. Sok néző előtt, ami mégjobban inspirált, nagyon jó verseny volt, nagyon élveztem. Küzdöttünk, nem is kicsit, most is szakad rólam a víz és nagyon hiányzik az oxigén. Remélem a nézőknek is tetszett.

Megtaláltam azokat a pontokat, ahol még gyorsabbak tudunk lenni a többieknél. új autóval kezdtünk neki ennek a szezonnak és most úgy érzem, hogy meccsben vagyunk a bajnokságban. Ennek nagyon örülök és a csapatnak millió csók."

Kulcsszavak: autósport, BMW 325 Challenge, Laczkó Lehel, Makai György, Salzburg, Vojna Motorsport, wtcc

Brno után ismét dobogón Makai György Történelme legkönnyebb sport-prototípusát készítette el az Audi Az utolsó körökkel nem csak az idei szezontól búcsúzunk Az utolsó körökkel nem csak az idei szezontól búcsúzunk A Peugeot Sport bemutatta az új Peugeot 3008DKR Maxit A Peugeot Sport bemutatta az új Peugeot 3008DKR Maxit Háromból két DTM-címet az Audi nyert el Háromból két DTM-címet az Audi nyert el Michelisz Norbi bemutatja a WTCC Hungaroring pályát Michelisz Norbi bemutatja a WTCC Hungaroring pályát