Évszám   Típus   Modell

Találatok száma: 1 Megjelenítve: 1 - 1
1
Duna-Autó Autós Gyorsasági Bajnokság 3-4. Forduló, Pannónia Ring  I. Sárvár Kupa - Lotus Ladies Cup

Duna-Autó Autós Gyorsasági Bajnokság 3-4. Forduló, Pannónia Ring I. Sárvár Kupa - Lotus Ladies Cup

2013. június 18.
A Lotus Ladies Cup első futamán 30 perc + 1 kört kellett teljesíteniük a versenyzőknek.
Duna-Autó Autós Gyorsasági Bajnokság 3-4. Forduló, Pannónia Ring  I. Sárvár Kupa - Lotus Ladies Cup Az élről induló Verschuur Sheila megtartotta vezető helyét és tempósan szakadt el a mögötte második helyen haladó Bende Adrienntől. Sas Szilvi nem tudott javítani rajtpozícióján és a harmadik helyen haladt György Anett előtt.

Igazi párharcok inkább a mezőny második felében alakultak ki. György Anett Bujdosó Szilvivel, Brams Van Den Berg Liesette Kapitány Dórival, Maranec Fruzsina pedig Vanyova Veronikával futott be a célba 1 mp alatti különbséggel.

Az összesített futamot Sheila nyerte meg Bende Adrienn és Sas Szilvi előtt, a magyar bajnokság tekintetében Bende végzett az élen, Sas lett a második és a dobogó alsó fokára György Anett állhatott fel.

A Lotus Ladies Cup hazai pontversenyében Sas Szilvi áll az élen 55 ponttal, a második helyre Bende Adrienn jött fel és győzelmével 2 egységre csökkentette hátrányát az éllovassal szemben. A harmadik helyen Kapitány Dóri következik 43 ponttal.

Kulcsszavak: autósport, bajnokság, gyorsasági, Lotus Ladies Cup, Pannónia Ring

A világ legfiatalabb női pilótájaként versenyezhet GT-sorozatban Keszthelyi Vivien A világ legfiatalabb női pilótájaként versenyezhet GT-sorozatban Keszthelyi Vivien Az osztrák sportminiszter szerint sor kerülhet a július eleji Forma-1-es spielbergi nagydíjra Az osztrák sportminiszter szerint sor kerülhet a július eleji Forma-1-es spielbergi nagydíjra A BMW újabb lépéseket tesz a Forma-E felé A BMW újabb lépéseket tesz a Forma-E felé Szabó Krisztián harmadik lett Amerikában is Szabó Krisztián harmadik lett Amerikában is Michelisz Norbi világkupa-győztes! Michelisz Norbi világkupa-győztes!