Találatok száma: 1 Megjelenítve: 1 - 1
1
Új arculatot kapott a 325i.hu weboldala

2014. október 01.
Vojna Joci: Az oldal célja, hogy információval lássunk el benneteket az elkövetkező és a már lefutott versenyekről, beszámolókban és képanyagokban egyaránt.

Új arculatot kapott a 325.hu weboldala

A Vojna Motorsport egy 2009-ben alakult versenycsapat, aminek születése a magyarországi BMW 325i Challenge első évével tehető egy időben. Az kezdeti időszakban a magyar, késöbb pedig csatlakozva az Osztrák bajnoksághoz lépett előre a csapat, mind eredmények, mind pedig tapasztalatok terén.

Köszönhetően a majdnem 20 évnyi BMW szerviztapasztalatnak, és persze a precíz és kitartó munka beleadásának, meg is lett az eredménye, hisz a külföldi szereplés is titkon várt sikereket hozott. Az évek során sikerült elérni, hogy Európa egyik legjobban felkészült és legeredményesebb csapata legyen a Vojna Motorsport, akivel a mezőny számol,ha rajthoz áll.

A BMW 325i Challengeről bátran elmondható, hogy Európa legnépesebb márkakupája, hiszen egy futamon belül akár több mint 40 egyforma képességű versenyautó indul, amelyek természetesen egy nagyon szigorúan betartatott szabályrendszer szerint épülnek. A többi márkakupával ellentétben viszont egy szempontból különbözik, és ez a költségek. Egy komplett versenyhétvége töredéke egy éppen aktuális „bevásárlókocsi” versenynek.

Az elkövetkezendő időszak legfontosabb tennivalója, hogy a meglévő versenyzők mellé újakat toborozzunk, akikkel szintén a jó eredményt megcélozva érhetünk el további sikereket.

Kulcsszavak: 325i, autósport, BMW 325 Challenge, Vojna Joci, Vojna Motorsport

Új arculatot kapott a 325i.hu weboldala Kicsit hűvösebb, néha felhős, de még így is kellemes hétvégére számíthatunk a Jazzy Streeten A Sun Aqua KIA Racing Team legjobb hétvégéjén van túl A Sun Aqua KIA Racing Team legjobb hétvégéjén van túl A BMW Motorsport a DTM-sikersorozat újabb fejezetére készül A BMW Motorsport a DTM-sikersorozat újabb fejezetére készül Michelisz: életem legstresszesebb versenye volt a sepangi Michelisz: életem legstresszesebb versenye volt a sepangi Új arculatot kapott a 325i.hu weboldala A Toyota Racing dobogós helyen végzett Austinban